گردشگری آریاسان, آریاسان تور, طراح پورتال و سایت آژانسهای مسافرتی و دفاتر هواپیمایی و زیارتی آریاسان. جهت ارتباط با ما با شماره 09122213698 تماس حاصل فرمایید. | پورتال_آریاسان_تور _گروه_آریاسانگردشگری آریاسان, آریاسان تور, طراح پورتال و سایت آژانسهای مسافرتی و دفاتر هواپیمایی و زیارتی آریاسان. جهت ارتباط با ما با شماره 09122213698 تماس حاصل فرمایید.   | پورتال_آریاسان_تور _گروه_آریاسان

تور آفریقای جنوبی ۲۰ دی ۹۷

20% Discount

۱- پرواز از ایران به آفریقای جنوبی . ورود به بندر کیپ تاون در جنوب غرب افریقای جنوبی . اقامت در کیپ تاون .
۲ – گشت تمام روز بازدید از جاذبه های گردشگری کیپ تاون . همانند : دماغه زیبای امید نیک و محل تلاقی دو اقیانوس اطلس و هند . مزرعه شترمرغها . ساحل بولدرز بیچ و تماشای پنگوئن های زیبا و با نمک گرمسیری و گشت دریایی . بازدید از جزیره فک ها همراه با صرف نهار و اقامت در کیپ تاون .
۳ – گشت هلی کوپتر بر فراز شهر کیپ تاون و نمایی زیبا و رویایی از مناظر طبیعی بندر کیپ تاون . وقت آزاد خرید و تفریح در بندرگاه مشهور ویکتوریا اند آلفرد . اقامت در کسیپ تاون .
۴ – ترک هتل . انتقال به فرودگاه و پرواز از کیپ تاون به ژوهانسبورگ . سپس انتقال زمینی به سوی سان سیتی . شهر رویایی و تفریحی افریقای جنوبی و اقامتی بی نظیر در هتل لوکس پالاس در شهر گمشده . اقامت در سان سیتی .
۵ – روز آزاد در سان سیتی و استفاده از پارک آبی هتل پالاس و امکانات تفریحی سان سیتی . اقامت در سان سیتی .
۶ – ترک هتل . انتقال به پارک جنگلی پیلانزبرگ . دومین پارک ملی بزرگ افریقای جنوبی ورود به هتل همراه با صرف ناهار و شام . بعد از ظهر گشت سافاری در پارک جنگلی و دیدار از حیات وحش و بازدید از حیوانات روز گرد . جهت رکورد بازدید BIG5 و اقامت در پارک
۷ – صبح زود گشت دوم سافاری و بازدید از حیوانات شب شکار … بازگشت به اقامتگاه و صرف صبحانه . ترک هتل . انتقال زمینی به سوی شهر پورتوریا پایتخت سیاسی افریقای جنوبی و اشنایی و دیدار از پرتوریا و میدان مرکزی و مجسمه نلسون ماندلا و ساختمان های دولتی و ریاست جمهوری افریقای جنوبی و دیداری از نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی قبایل افریقایی . سپس انتقال به ژوهانسبورگ بزرگترین شهر و مرکز اقتصادی افریقای جنوبی . انتقال به هتل . اقامت در ژوهانسبورگ ۸ – گشت تمام روز آشنایی با جاذبه های گردشگری ژوهانسبورک . همانند معدن طلا و میدان نلسون ماندلا رهبر آزادیخواه افریقای جنوبی . سپس بازدید از دهکده فرهنگی لسدی و آشنایی با شیوه زندگی . معماری . فرهنگ و آداب و رسوم و نمایشهای زیبای قبایل آفریقایی همراه با صرف ناهار و اقامت در ژوهانسبورگ . ۹ – ترک هتل و انتقال به فرودگاه جهت پرواز بازگشت به ایران نرخ کودک زیر ۲ سال ۳۹۰/۰۰۰ تومان می باشد .